Forum Pulpecik.pl Strona Główna
Pulpecik.pl Strona Główna
Pulpecik.pl - Warunki Rejestracji

REGULAMIN SERWISU PULPECIK.PL

1. Pulpecik.pl jest własnością firmy mLAB.
2. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i dobrowolna.
Korzystający z serwisu potwierdza akceptację niniejszego regulaminu.
3. Podawanie danych osobowych nie jest obowiązkowe. Podanie wszelkich danych oznacza zgodę na umieszczenie ich w zbiorze danych serwisu pulpecik.pl.
Baza danych osobowych jest w trakcie procesu rejestracji w GIODO.
Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z prawem polskim przez właściciela serwisu w celu administracji kontem oraz wyraża zgodę na otrzymywanie treści reklamowych wysłanych przez redakcję serwisu pulpecik.pl na podany przy rejestracji adres email.
Użytkownik ma prawo do wglądu i usunięcia swoich danych z serwisu w każdej chwili.
Serwis pulpecik.pl NIE UDOSTĘPNIA pozyskanych danych o użytkownikach (a zwłaszcza adresów email) osobom trzecim.
4. Serwis pulpecik.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.
5. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na forum oraz każdej treści w serwisie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
6. Zabrania się kopiowania i umieszczania przepisów i zdjęć z innych serwisów kulinarnych, stron internetowych oraz materiałów drukowanych bez zgody i wiedzy ich autorów. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania praw autorskich. Jeżeli spotkasz się z naruszeniem praw autorskich w serwisie, powiadom nas o tym. Treść zostanie usunięta z serwisu.
Publikacje wydane 70 lat temu (data pierwszej publikacji) nie podlegają prawu autorskiemu, jednakże podanie źródła zawsze będzie mile widziane.
7. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania zamieszczonych treści ( poprawa błędów ortograficznych i stylistycznych) oraz do ich usuwania w przypadku naruszenia regulaminu.
8. Za zamieszczanie przepisów, zdjęć i innych treści w serwisie nie przysługuje wynagrodzenie.
9. Zabrania się wykorzystywania materiałów publikowanych w serwisie w celach komercyjnych.
10. Zabrania się kopiowania treści oraz materiałów graficznych z serwisu pulpecik.pl
11. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje i treści, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
12. Użytkownikom serwisu zabrania się: obrażania innych użytkowników, umieszczania reklam i odnośników do innych portali kulinarnych, zamieszczania treści naruszających dobre obyczaje i prawo polskie. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.
13. Nie przestrzeganie regulaminu skutkuje zawieszeniem konta użytkownika lub jego usunięciem z serwisu.
14. Skrypt tego serwisu wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z serwisu.
15. Integralną częścią tego regulaminu jest Polityka Prywatności dostępna pod adresem http://www.pulpecik.pl/polityka_prywatnosci.html
16. Serwis pulpecik.pl zastrzega prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w dowolnym czasie, bez powiadamiania zainteresowanych.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group
© 2007-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone pulpecik.pl
Design B'Negative   Powered by pageLAB